MOVITS! / SWE

MOVITS! / SWE

MOVITS! / SWE

ŠVÉDŠTÍ MOVITS! PŘIVEZOU V ÚNORU DO PRAHY NOVÉ ALBUM

Přesně po dvou letech od posledního sólového koncertu v ČR se švédské trio Movits! vrátí do Prahy. Ve středu 10. února přiveze do pražského Lucerna Music Baru nové album They tried to bury us, they didn’t know we were seeds, které vyšlo letos 30. října. Movits! se svým nabušeným mixem hiphopu, neoswingu a taneční muziky bodují v USA, Evropě i Japonsku.

Jsou to už téměř dva roky, co se Movits! překonali svým třetím albem Head amongst the clouds. Na desce se kromě jiných písniček objevilo i poetické mistrovské dílo Halvvägs ft. Zacke, klasika s deseti miliony streamy Limousin ft. Maskinen a jarní hitovka Nitroglycerin.
Teď přišel čas si to zopakovat. 30. října 2015 vydali Movits! své čtvrté album They tried to bury us, they didn’t know we were seeds s prvním singlem Dansa i regnet, který hudbě Movits! udává nový tón. „Dansa i regnet je typ písničky, která vám běhá v hlavě, když jste na kost promočení a říkáte si Tak jedem, kurva! "Stojíme proti systému a jejich NE už nebereme! Vyjděte do ulic a tančete v dešti!”, vysvětlují Movits.
Konzistence Movits! je pozoruhodná. Debutovali v roce 2008 s albem Äppelknyckarjazz, které bodovalo v hitparádě iTunes, a od té doby vydávají každé dva roky novou desku. Nové album jsou ryzí Movits! - jejich charakteristický hip hop s chytrými texty Johana prošpikovaný melodickými dechy tvoří základ alba. S debutem Äppelknyckarjazz to nemá nic společného. Tohle je něco nového! Tohle je sound Movits! v roce 2015!

Doporučujeme
na vašem domě vám ušetří peníze díky státní podpoře.
solární panely, zelený bonus-veškeré informace o fotovoltaice najdete zde
online zdarma a také seriály ke stažení.

Více informací »

 

 

Klub Fléda, Štefánikova 95/24, Brno — Další představení

 • Swans /USA/ + support: Little Annie /USA/

  Kapela, která je známá pro svou experimentální a objevnou hudbu, končí. Za dlouhou dobu své existence ovlivnila řadu formací a hudebních směrů, nesmazatelně se zapsala do dějin noise-rockové hudby a...

  Více informací

 • The Vibrators (UK)

  V Brně se zastaví legendární trio The Vibrators, jedna z kapel, která stála spolu se Sex Pistols či UK Subs u kolébky punku. Kapela se na scéně objevila už v roce 1976 a od té doby má energie na...

  Více informací

 • De STAAT /NL/+ Zimmerman /BE/

  De Staat nahrávají a koncertují ve znamení nekonečného kruhu. Připrate se na kmenový rituální tanec pod taktovkou divokého šamana Torre Florima.

  Více informací

 • OG MACO /USA/

  Americký rapper OG Maco přiveze drsný atlantský trap rap. Agresivně živou verzi EP The Lord of Rage nekompromisně reagující na současnou vlnu nového apartheidu.

  Více informací

CSS Template by Rambling Soul