Swans /USA/ + support: Little An...

Swans /USA/ + support: Little Annie /USA/

Swans /USA/ + support: Little Annie /USA/

Kapela, která je známá pro svou experimentální a objevnou hudbu, končí. Za dlouhou dobu své existence ovlivnila řadu formací a hudebních směrů, nesmazatelně se zapsala do dějin noise-rockové hudby a významně ovlivnila celou postindustriální hudební kulturu. S fanoušky se loučí velkým celosvětovým turné. 19. října vystoupila v Praze v Divadle Archa. Pro velký zájem českého publika a díky náklonnosti Michaela Giry a dalších členů skupiny k České republice, se Swans rozhodli přidat ještě brněnský koncert. Swans vystoupí na Flédě 14. března 2017. 


Doporučujeme
je skvělou investicí do obnovitelných zdrojů.
můžete mít na svém domě díky státní podpoře.

Více informací »

 

 

Klub Fléda, Štefánikova 95/24, Brno — Další představení

 • MOVITS! / SWE

  ŠVÉDŠTÍ MOVITS! PŘIVEZOU V ÚNORU DO PRAHY NOVÉ ALBUM Přesně po dvou letech od posledního sólového koncertu v ČR se švédské trio Movits! vrátí do Prahy. Ve středu 10. února přiveze do pražského...

  Více informací

 • The Vibrators (UK)

  V Brně se zastaví legendární trio The Vibrators, jedna z kapel, která stála spolu se Sex Pistols či UK Subs u kolébky punku. Kapela se na scéně objevila už v roce 1976 a od té doby má energie na...

  Více informací

 • De STAAT /NL/+ Zimmerman /BE/

  De Staat nahrávají a koncertují ve znamení nekonečného kruhu. Připrate se na kmenový rituální tanec pod taktovkou divokého šamana Torre Florima.

  Více informací

 • OG MACO /USA/

  Americký rapper OG Maco přiveze drsný atlantský trap rap. Agresivně živou verzi EP The Lord of Rage nekompromisně reagující na současnou vlnu nového apartheidu.

  Více informací

CSS Template by Rambling Soul